loading
  • Oszczędność: wykorzystanie regenerowanych oryginalnych części zamiennych obniża koszty naprawy
  • Trwałość: wysoka jakość i gwarancja producenta na regenerowane fabryczne części zamienne
  • Ochrona środowiska: każdy zakup części regenerowanych przyczynia się do rewitalizacji lasów namorzynowych w Senegalu

 

Warszawa. Marka Opel oferuje użytkownikom swoich samochodów szereg atrakcyjnych rozwiązań oraz programów serwisowych, w tym możliwość przeprowadzenia naprawy z wykorzystaniem regenerowanych fabrycznie, oryginalnych części zamiennych. Wybierając takie rozwiązanie klienci mogą nie tylko ograniczyć koszty naprawy swojego samochodu, zachowując wysoką jakość oraz gwarancję na części, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Każdy klient, który podczas wizyty w Autoryzowanym Serwisie marki Opel zdecyduje się na użycie do naprawy auta fabrycznie regenerowanych części zamiennych, może teraz przyczynić się do zasadzenia jednego drzewa, a tym samym wesprzeć rewitalizację lasów namorzynowych w Senegalu oraz ochronę środowiska naturalnego w Afryce. Nadmierny wyrąb, susza i budowa infrastruktury przyczyniły się do zniszczenia 25% lasów namorzynowych, znajdujących się w Senegalu. Dzięki inicjatywom takim jak ta organizowana przez markę Opel udało się przywrócić ponad 10 000 hektarów lasu.

Regenerowane oryginalne części marki Opel zapewniają szereg korzyści. Wybór części zamiennych, które mogą zostać zregenerowane i wykorzystane ponownie pozwala zaoszczędzić nawet do 80% surowców i do 50% energii potrzebnych do ich wytworzenia, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Ponadto takie części zamienne są nawet 40% tańsze od fabrycznie nowych, co pozwala klientom na obniżenie kosztów obsługi i napraw samochodu.

Regeneracja podzespołów odbywa się w znacznym stopniu poprzez wymianę ich elementów na fabrycznie nowe. Części i zespoły regenerowane podlegają identycznym testom jakościowym, jak oryginalne części zamienne. Większość oferty to części i zespoły do napraw mechanicznych pojazdów, ale asortyment jest stale poszerzany między innymi o części elektroniczne.

Zregenerowane części są sprawdzane, testowane i dopuszczane do sprzedaży przez ekspertów marki Opel oraz są objęte taką samą gwarancją jak części fabrycznie nowe. Klient więc, otrzymuje produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Do góry